Борзнянська об'єднана територіальна громада

Привітання міського голови з Днем Христового Воскресіння

Дата: 16.04.2020 12:25

Шановні жителі Борзнянської громади!

Від імені міської ради,  виконавчого комітету  та  від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з настанням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Тож у ці величні дні Великодня дозвольте побажати Вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині, наснаги та успіху в нових починаннях.

Нехай диво Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи, а  світлий Великдень наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями. Хай Великодні дзвони принесуть душевний спокій та непохитну віру в краще.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

Міський голова                                           Анатолій КОЙДА