Борзнянська об'єднана територіальна громада

Тимчасова зміна місця голосування виборців на проміжних виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №208

Дата: 22.07.2020 09:27

Перед проміжними виборами народних депутатів України, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, одночасно з черговими місцевими, можна змінити місце голосування до 19 жовтня, включно.

Для тимчасової зміни місця голосування виборець, в тому числі, виборча адреса якого знаходиться на тимчасово окупованих територіях, може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування або за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається у заяві виборця. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

З повагою, відділ ведення ДРВ апарату Борзнянської РДА