Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та тарифу на послугу з постачання гарячої води

Дата: 28.12.2020 14:16

ПРОЄКТ

____________ 2020 року                                                                                           № __

Про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго»

тарифів на теплову енергію для потреб

бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)

та тарифу на послугу з постачання гарячої води

Керуючись статтями 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 13, 20 Закону України «Про теплопостачання», статтями 4, 10 Закону України «Про житлово - комунальні послуги», «Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р № 291), рішенням виконавчого комітету Борзнянської міської ради від 15 серпня 2019 року № 2 «Про встановлення форм розрахунків двоставкових тарифів на теплову енергію» та у зв’язку зі зміною ціни природного газу, виконавчий комітет міської ради В И Р І Ш И В:

1. Установити двоставкові тарифи ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення):

1.1 Умовно – постійна частина двоставкового тарифу – абонентська плата за 1 Гкал/год приєднаного теплового навантаження об’єктів теплоспоживання, що нараховується щомісячно протягом року:

- 104869,34 грн за 1 Гкал/год (без ПДВ), 125843,21 грн за 1 Гкал/год (з урахуванням ПДВ).

1.2. Умовно – змінна частина двоставкового тарифу - плата за одиницю теплової енергії, що реалізується об’єктам теплоспоживання, нараховується в опалювальний період за показниками вузлів обліку теплової енергії :

- 1250,97 грн за 1 Гкал (без ПДВ); - 1501,16 грн за 1 Гкал (з урахуванням ПДВ).

2. Установити структуру двоставкових тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) згідно з додатками № 1 та № 2.

3. Установити двоставковий тариф ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» на послугу з постачання гарячої води для потреб бюджетних установ:

3.1. Умовно – постійна частина двоставкового тарифу – абонентська плата за 1 Гкал/год приєднаного теплового навантаження об’єктів споживання послуги з постачання гарячої води, що нараховується щомісячно протягом року:

3.2. Умовно – змінна частина двоставкового тарифу - плата за 1м³ спожитої гарячої води:

- 103,45 грн/ м³ (без ПДВ), 124,14 грн/ м³ (з урахуванням ПДВ).

3.3. Установити структуру двоставкового тарифу на послугу з постачання гарячої води згідно додатку №3.

4. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на сайті Борзнянської міської ради.

5. З дня набрання чинності цього рішення втрачає чинність рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради від 30 жовтня  2020 року № 83.

6. Двоставкові тарифи на теплову енергію та двоставковий тариф на послугу з постачання гарячої води ввести в дію з дня, наступного за днем його оприлюднення на сайті Борзнянської міської ради.

7. Установити строк дії двоставкових тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та двоставкового тарифу на послугу з постачання гарячої води для потреб бюджетних установ з дня його введення в дію по 30 вересня 2021 року (включно).

8. ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» інформувати споживачів про зміну тарифів на комунальні послуги відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів Коросташовця С.М.

Лариса ОСАДЧУК