Борзнянська об'єднана територіальна громада

Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів

Дата: 28.12.2020 17:38

ПРОЄКТ

РІШЕННЯ

ХХ.ХХ.2020 року                                                                                                                                № ХХ

Про встановлення тарифів

на послуги з поводження

з побутовими відходами для всіх

категорій споживачів

Керуючись статтями 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010, розглянувши заяву КП «Борзна-Комунальник» від 24.12.2020 р. № 1459 щодо встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, з метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити тарифи на послуги з поводження з рідкими побутовими відходами, що надаються КП «Борзна-Комунальник»:

- населення – 71,36 грн/1 м3 (з ПДВ);

- бюджетні установи – 71,36 грн/1 м3 (з ПДВ);

- інших  споживачів – 71,36 грн/1 м3 (з ПДВ).

2. Встановити тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, що надаються КП «Борзна-Комунальник»:

- населення – 85,55 грн/1 м3 (з ПДВ);

- бюджетні установи – 85,55 грн/1 м3 (з ПДВ);

- інших споживачів – 85,55 грн/1 м3 (з ПДВ);

Міський голова                                                                                                                       Лариса ОСАДЧУК