Борзнянська територіальна громада

від 26 лютого 2021 року

Про скликання 6 сесії 8 скликання

Борзнянської міської ради

Відповідно до п. 5, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати 6 сесію 8 скликання Борзнянської міської ради 17 березня 2021 року о 1000 годині в залі засідань, в приміщенні адмінбудинку (ІІ поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення другої сесії восьмого скликання від 23 грудня 2020 року № 4-2/8 «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25540000000)».
  2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік.
  3. Про затвердження звіту про виконання сільських бюджетів за 2020 рік.
  4. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Борзнянської міської ради.
  5. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Борзнянського району майна Редакції Борзнянського районного радіомовлення Борзнянської районної ради Чернігівської області у комунальну власність Борзнянської міської ради.
  6. Про вхід Борзнянської міської ради Чернігівської області у склад засновників Редакції Борзнянського районного радіомовлення Борзнянської районної ради Чернігівської області та затвердження Статуту в новій редакції.
  7. Про припинення права на оперативне управління сектору освіти та сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації на будівлі та транспортні засоби.
  8. Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території Борзнянської територіальної громади.
  9. Про внесення змін у персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
  10. Про надання дозволу на оренду нежилих приміщень.
  11. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Борзнянської міської ради.
  12. Про внесення змін до структури апарату Борзнянської міської ради та виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.
  13. Земельні питання.
  14. Про надання матеріальної допомоги на лікування.
  15. Інші питання.

Лариса ОСАДЧУК