Посадили молодий парк

Дата: 22.04.2021 17:10

За ініціативи міського голови Лариси Осадчук та директора ДП «Борзнянський лісгосп» Андрія Данька сьогодні працівники міської ради, ветерани АТО, депутати та небайдужі активні мешканці м. Борзни висадили молодий парк на перехресті вул. Красносільського та вул. Героїв Майдану. Серед молодих насаджень є туї, берези, каштани, липи, горобина та горіхи.

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до нашої маленької акції, адже новий молодий парк матиме символічне значення для Борзнянщини. Його створення приурочене до 30-ї річниці незалежності України.

Особливу подяку висловлюємо ДП «Борзнянський лісгосп» за надані молоді дерева. Разом ми створили чудовий парк, який багато років буде радувати містян.

Решту саджанців, які не були висаджені, передано до Ядутинського та Малозагорівського старостинських округів.

Наступним кроком у благоустрої даної території буде облаштування площадок для міні-футболу та волейболу.