Мобільна бригада працівників ЦНСП успішно продовжує свою роботу

Дата: 14.05.2021 17:28

Створена за ініціативи міського голови Лариси Осадчук мобільна бригада працівників ЦНСП продовжує надавати послуги мешканцям старостинських округів Борзнянської територіальної громади.

13 травня мобільна бригада у складі працівників Центру надання соціальних послуг та служби у справах дітей Борзнянської міської ради працювала в Миколаївському старостинському окрузі.

14 травня соціальні працівники ЦНСП відвідали Оленівський старостинський округ.

Здійснено перевірку якості надання соціальних послуг допомоги вдома, дотримання графіку відвідувань підопічних, виконання посадових обов’язків соціальним робітником.

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо видів діяльності відділень ЦНСП та розвитку сімейних форм виховання в нашій громаді, а саме: прийомних та патронатних сімей.

Проведено профілактичну роботу та обговорено стан виконання обов’язків батьками, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Бажаючі отримали послуги перукаря.