Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти

Дата: 03.06.2021 09:35

Найменування закладу:

гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни Борзнянської міської ради Чернігівської області.

Місцезнаходження закладу:

Чернігівська область, Ніжинський район, місто Борзна, вулиця Богдана Хмельницького, 1.

Найменування посади:

директор.

Умови оплати праці:

відповідно до наказу Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду:

1. Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Повноваження керівника закладу загальної середньої освіти визначаються законодавством та установчими документами закладу освіти.

1. Не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка:

1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

2) має судимість за вчинення злочину;

3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;

4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;

6) підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

Перелік документів для участі в конкурсі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий строк подання документів для участі в конкурсі:

23 червня 2021 року.

Місце подання документів для участі в конкурсі:

Відділ освіти Борзнянської міської ради;

16400, Чернігівська область, Ніжинський район, місто Борзна, вулиця Пантелеймона Куліша, 104.

Дата і місце початку конкурсного відбору:

9 липня 2021 року, Борзнянська міська рада, Чернігівська область, Ніжинський район, місто Борзна, вулиця Пантелеймона Куліша, 104, І поверх, зал засідань.

Етапи, тривалість конкурсного відбору:

1. Тестування на знання законодавства проводиться з метою визначення рівня знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р. – 60 хвилин;
  2. Вирішення ситуаційного завдання – 20 хвилин.
  3. Презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти – 15 хвилин.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:

Мідянка Олена Миколаївна, (04653) 3-41-31, borznaosvita@ukr.net