Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 75 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Дата: 19.07.2021 11:29

Упродовж минулого тижня (з 12.07.2021 по 19.07.2021) вогнеборцями ліквідовано 46 пожеж, із яких 2 – на об’єктах, 18 – у житловому секторі громадян, 2 – на транспорті, 21 – в природних екологічних системах та 3 інші. Під час гасіння пожеж врятовано 1 особу. Внаслідок дії небезпечних факторів вогню 1 особу травмовано.

На водних об’єктах області потонуло 7 чоловік, серед них дві малолітні дитини.

Також фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 5 разів залучалися до дій за призначенням. Знищено 6 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни: 2 артилерійські снаряди калібром 45 мм та 1 калібром 76 мм, 1 мінометну міну калібром 82 мм та 2 ручні гранати Ф – 1.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 24 рази залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області