Відбулася зустріч народного депутата України Анатолія Гунька із мешканцями Миколаївського старостинського округу

Дата: 29.07.2021 17:49

Народний депутат України Анатолій Гунько спільно із міським головою Ларисою Осадчук відвідали жителів Миколаївського старостинського округу. Головним питанням зустрічі було обговорення значної заборгованості ДГ «Іванівське» перед працівниками. Анатолій Григорович особисто поспілкувався з головним бухгалтером підприємства та вислухав думку людей. Підприємство вже довгий час не сплачує заробітну плату своїм працівникам і люди вирішили звернутися за допомогою та підтримкою до народного депутата.

Також у ході зустрічі місцеві жителі мали змогу особисто поспілкуватися та обговорити хвилюючі питання та проблеми безпосередньо з народним обранцем.