Рятувальники ДСНС запобігають нещасним випадкам на водних об’єктах

Дата: 10.08.2021 11:26

З початку року на водоймах Чернігівщини потонуло 49 осіб, серед яких 5 дітей. Аби запобігти трагічним випадкам, співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області спільно з працівниками поліції щоденно проводять профілактично-роз’яснювальні заходи у місцях масового відпочинку громадян біля водойм.

Під час заходів рятувальники доводять до відпочиваючих основні вимоги правил безпечної поведінки на воді та першочергові дії під час надання допомоги потопаючому. Також, фахівці ДСНС наголошують, що купатися необхідно тільки в спеціально відведених для цього місцях. Не слід заходити у воду після вживання спиртних напоїв, пірнати на мілководді або в незнайомих місцях, запливати далеко від берега та залишати дітей без нагляду дорослих.

Для більш детального ознайомлення з правилами безпеки рятувальники надають відпочиваючим листівки профілактичного характеру.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області