Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти громади

Дата: 03.09.2021 16:25

3 вересня в малому залі міської ради під головуванням начальника відділу освіти Борзнянської міської ради Олени Мідянки відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти громади.

Олена Мідянка надала рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах освіти на початок нового навчального року в умовах адаптивного карантину та нових форм звітності ЗЗСО.

Євгеній Терновський, спеціаліст відділу освіти, акцентував увагу на безпеці життєдіяльності учасників освітнього процесу та організації харчування.

Наталія Авраменко, методист відділу освіти, розповіла про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників та методичної роботи в закладах освіти в 2021-2022 навчальному році.

Зінаїда Москаленко, директор Борзнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської, освітній експерт з інституційного аудиту, поділилася досвідом з питань розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

У ході наради обговорено ряд важливих питань, які потребували вирішення, та надано необхідні рекомендації.