Борзнянська територіальна громада

Взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу пам’яті Віктора Філіпова

Дата: 11.10.2021 10:43

У Чернігові пройшли обласні змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті Віктора Філіпова. Пам’яті великого тренера і педагога. Серед вихованців Віктора Федоровича – майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту, кандидати в майстри спорту.

На змагання прибули спортсмени з різних куточків області. Серед учасників і юні легкоатлети Борзнянської ДЮСШ. Будемо відверті – наші юні спортсмени не часті гості на обласних легкоатлетичних змаганнях. Тому, мабуть, вони і залишилися на цей раз без нагород, але, і це головне, набули цінний досвід.

За словами тренерів команди (Світлана Кутер, Роман Романенко, Оксана Яковенко), наші спортсмени показали результати вище середніх, але працювати є ще над чим. Кращою серед наших легкоатлетів була Вікторія Ганжа. Дистанцію 500 м вона подолала за 1 хв. 37,4 с. Це п’ятий результат. У її подруги по команді Ані Пантелієнко – сьомий. Обидві спортсменки виступали у віковій категорії 2008 р.н. Відзначаємо і інших спортсменів, що показали досить не погані результати, зокрема: Костянтина Дзюбу, Михайла Гапона, Тетяну Дзюбу, Богдана Довгаля, Михайла Константинова, Дмитра Подоляку, Олексія Шугалія.

Тренуємося! Попереду нові старти!