Взяли участь у програмі Президента «Зелена країна»

Дата: 21.10.2021 17:07

Сьогодні, 21 жовтня, працівники Борзнянської міської ради взяли участь у всеукраїнській акції «Створюємо ліси разом», яка відбувається у рамках програми Президента України «Зелена країна». Перед початком роботи працівники ДП «Лісове господарство» провели маленьку екскурсію на території Берестовецького лісництва, показали, в яких умовах вирощуються молоді деревця та поділилися професійними навичками висадки саджанців та оновлення лісових насаджень. Під час участі в акції працівники територіальної громади висадили велику кількість молодих дубів та сосен.

Проведення таких акцій надзвичайно важливе для нашої країни, адже території лісів щороку зменшуються, а нові дерева виростити важко, оскільки для цього потрібен час та сприятливі кліматичні умови.

Сподіваємося, що надалі такі заходи будуть ставати ще популярніші, а кількість учасників збільшуватиметься. Ліси – це не тільки легені планети, це запорука нашого здорового майбутнього.