Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани!

Дата: 06.12.2021 08:00

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання і слова глибокої вдячності за вашу мужність та самопожертву, за готовність захищати кордони своєї країни у найскладніші часи. Саме завдяки вашому незламному духу Україна стримує натиск на демократичні цінності вільного вибору та залишається суверенною незалежною державою! Ми шануємо ваш справжній козацький характер та міць духу українського воїна! Кожного дня ви виборюєте мрію кожного українця – жити в неподільній суверенній державі.

Шановні захисники, нехай береже вас Господь, нехай доля дарує вам свою прихильність, добру надію та незламну віру у перемогу над усіма викликами, які сьогодні постають перед вами. Нехай вдома вас чекають рідні та близькі люди. Повертайтеся живими та неушкодженими до своєї родини до рідного дому.