Привітали енергетиків з професійним святом

Дата: 24.12.2021 17:14

Професія енергетика надзвичайно важлива та іноді пов’язана із ризиком для життя. Важко назвати галузь або сферу діяльності, яка б не залежала від щоденної напруженої праці працівників енергетичної сфери. Вони забезпечують безперебійну роботу дитячих садків, шкіл, лікарень, державних установ, сільськогосподарських підприємств та зв’язку.

З нагоди свята керуюча справами-секретар виконавчого комітету Борзнянської міської ради Альона Волковицька привітала енергетиків зі святом та побажала їм безаварійної роботи, нових здобутків, стабільності, добробуту, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя.

Грамотами Борзнянської міської ради за сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята Дня енергетика нагородили:

• Стахорського Юрія Анатолійовича – електромонтера з експлуатації електролічильників 4 групи експлуатації приладів обліку Борзнянської енергозбутової дільниці;
  • Оробея Євгенія Миколайовича – електромонтера оперативно-виїзної бригади 5 групи оперативно-диспетчерської групи.

Дорогі енергетики, ще раз вітаємо вас зі святом! Дякуємо вам за те, що у кожному домі, у кожній родині завжди є світло й тепло!