Медичні заклади громади отримали лікарські засоби від Благодійної Асоціації «МРІЯ УКРАЇНА»

Дата: 11.05.2022 21:17

Борзнянська міська рада висловлює щиру подяку народному депутату України Анатолію Гуньку та Президенту Благодійної Асоціації «МРІЯ УКРАЇНА» Юрію Морару за надання життєво необхідних медичних препаратів для мешканців Борзнянської територіальної громади. Всі лікарські засоби були передані до КНП «Борзнянська міська лікарня» та КНП «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

В умовах воєнного стану надзвичайно гостро постало питання забезпечення медичними препаратами закладів охорони здоров’я, тож така увага та допомога ще більше відчувається та цінується. Ми щиро дякуємо Анатолію Гуньку та Юрію Морару за підтримку та бажаємо їм міцного здоров’я, успіху та процвітання.

Об’єднуємося, тримаємося заради Перемоги!