Дорогі друзі!

Дата: 19.05.2022 09:35

Вітаємо з Днем вишиванки!

Українська вишиванка – це не просто сорочка, вишита нитками, це оберіг, національна святиня та частина багатої української культури. У всі часи вона була символом українського духу.

Мабуть не було в Україні оселі, де б не ткали та не вишивали цей національний одяг. Люди вірили, що кожна нитка, кожен візерунок має особливе значення для її власника. Калина – дерево нашого українського народу, лілія – символ дівочих чарів та чистоти, берегиня – дорогий нам символ, життєтворча Мати-природа, і жінка-Мати, яка дарує світові сина, і Дерево життя, що сформувало із мороку космосу чітку систему Всесвіту.

Сьогодні вишиванка для нас вже не просто традиційний одяг, це національний символ, це частинка української душі, яка дає сили та впевненості у непереможності та стійкості нашої нації.