Передали гуманітарну допомогу для медичних закладів громади та Центру надання соціальних послуг

Дата: 12.10.2022 19:55

Вчора, 11 жовтня, Борзнянська міська рада передала гуманітарну допомогу для працівників та підопічних Центру надання соціальних послуг. У користування Центру були передані милиці ліктьові, ходунки та одноразові простирадла для підопічних, дитячий одяг, іграшки та дитячі ковдри, які будуть передані на потреби сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та родинам внутрішньо переміщених осіб, медичні маски, одноразові рукавички та дезінфектори для соціальних працівників.

Медичні заклади громади теж отримали гуманітарну допомоги. Так, Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав значну кількість перев’язувального матеріалу, еластичні бинти, шприци, експрес-тести на COVID, вітаміни для дітей та гіпотензивні препарати. Для Борзнянської міської лікарні були передані системи для переливання інфузійних розчинів, операційне покриття, стерильні та нестерильні медичні халати, серветки, перев’язувальні матеріали, лікарські засоби, пелюшки для дорослих. Харчоблок міської лікарня отримав сухе молоко та борошно для приготування їжі.