Борзнянська об'єднана територіальна громада

Новини

Реалізувати право голосу на виборах 31 березня громадяни України можуть і з ID-карткою, і з паспортом-книжечкою

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на вказаних виборах та підставою для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях особам, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списку виборців.

15:29 26.03.2019

ДМС_БОТ консультант Міграційної служби, що завжди з вами!

Державною міграційною службою України у популярних месенджерах  Viber та Telegram запущено новий електронний сервіс «ДМС - бот». В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС – ID-картка, закордонний паспорт, а також посвідки на постійне та тимчасове проживання для іноземців та осіб без громадянства. Чат-бот поставить Вам кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа, надасть консультацію які саме документи потрібно мати із собою при оформленні у міграційній службі чи ЦНАПі, запише в чергу, перевірить документи, відслідкує статус оформлення документу та повідомить про результат.       ДМС_БОТ - це вже 12-й електронний сервіс, створений Державною міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС.

08:44 25.03.2019