Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Виконком Борзнянської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста - бухгалтера міської ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, що мають вищу профільну освіту, стаж роботи не менше 5 років, мають достатній рівень знань програм UA- Бюджет, К-Files, AIC – місцеві бюджети для роботи на комп’ютері, досконало володіють українською мовою.

Прийом документів здійснюється виконавчим комітетом протягом  30-ти днів з дня публікації оголошення за адресою: 16400, м. Борзна,                                   вул. П.Куліша, 107.

Конкурс відбудеться 10 квітня 2019 року о 10 годині в приміщені міської ради. За іншою додатковою інформацією звертатись за тел. 2-13-44