A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська об'єднана територіальна громада
Чернігівська область

рішення 29 сесії 7 скликання про податки та ставки

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р І Ш Е Н Н Я

двадцять  дев’ятої  сесії  сьомого  скликання

 

від 20 червня 2019 року                                                                                                          № 1/1-ХХІХ/VІІ

           м. Борзна

 

Про місцеві податки на 2020 рік

 

          Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», відповідно до статей 7, 8, 10, 12, 14,             265-269, глави 2 розділу ІІ, підрозділу 8 розділу ХХ та пункту 33 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями, міська рада   В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Встановити на території Борзнянської міської ради на 2020 рік місцеві податки: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  транспортний податок, єдиний податок, земельний податок та акцизний податок.

     1.1. Порядок обчислення та сплата податків здійснюється згідно до Положень.

     2. Встановити додаткові пільги зі сплати земельного податку, звільнивши на 2020 рік:

     2.1. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, правоохоронні органи, районний військовий комісаріат,  заклади, установи та організації,  які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

     2.2. Дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

     3. Нараховані суми місцевих податків платниками у повному обсязі перераховуються до міського бюджету міста Борзни та зараховуються відповідно до норм Бюджетного кодексу України.

     4. Виконавчому комітету міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в районній газеті «Вісті Борзнянщини».

     5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

 

 

          Міський голова                                                              А.М.Койда

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень