Борзнянська територіальна громада

Близнюк Максим Сергійович

07 лютого 2024 року в Борзнянській міській раді Чернігівської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», головного спеціаліста відділу організаційно-інформаційної діяльності та кадрових питань.

Копія заяви Близнюка М.С. про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», додається.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2023 рік Близнюка М.С. подана шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»