Долучайтесь до Збройних Сил України!

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе та дивує світ. Ми впевнено крокуємо до світлого майбутнього, на яке насправді заслуговуємо.
Сьогодні з метою сприяння Збройним Силам України нам необхідно ставати ще сильнішими, дружнішими та пліч-о-пліч продовжувати боротьбу.

Армія потребує патріотично налаштованих та вмотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби з обліковими спеціальностями. У лавах ЗСУ військовослужбовці зможуть захистити життя своїх дітей, рідних та близьких, давати відсіч ворогу.
В свою чергу держава гарантує здобуття нової життєвої спеціальності, кар’єрний ріст, гідну заробітну плату та додаткові грошові винагороди.
Соціальний та медичний захист, забезпечення всіма видами форми та харчуванням.
Всіх, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до лав Збройних Сил України, чекають в третьому відділі Ніжинського районного центру комплектування та соціальної підтримки.

Вмотивовані українці, які прагнуть перемоги України у боротьбі з російським агресором, але з тих чи інших причин до цього часу не були у війську, також можуть обрати одну з 8-ми бригад «Гвардії Наступу».
Заповнити анкету кандидата можна на сайті https://storm.mvs.gov.ua/
Адреси ЦНАПів, де можна проконсультуватися та подати заявку:

• м. Чернігів, просп. Левка Лук’яненка, 20А;
  • м. Ніжин, вул. Покровська, 8/66;
  • м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 32А;
  • м. Корюківка, вул. Вокзальна, 9;
  • м. Прилуки, вул. Івана Скоропадського, 102А.

Телефон для консультацій — 0-800-10-00-20.

Віримо в наших захисників!
Слава Україні!