Державна служба з надзвичайних ситуацій

Під час пожежі житлового будинку загинула чотирирічна дитина

30 травня о 16:49 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Адамівка Борзнянського району, що за 12 кілометрів від районного центру.

08:25:17 02.06.2020

Державна служба з надзвичайниї ситуацій інформує

Наближається одне з найбільших релігійних свят – Великдень. Це свято пов’язане із скупченням великої кількості людей та масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок, у культових спорудах. Саме тому напередодні Великодня  співробітники Борзнянського районного сектора провели ряд заходів, спрямованих на забезпечення пожежної та техногенної безпеки у церквах, а також заходів з попередження виникнення надзвичайних подій  під час богослужінь.

08:05:21 21.04.2020

Державна служба з надзвичайниї ситуацій інформує:

З настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати – лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки. Тож працівники Борзнянського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Адже найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період.  Рятувальники Борзнянщини  особливо наголошують на необхідність суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

16:30:02 08.04.2020

Позапланові перевірки проведено

У період з  16 грудня 2019 року по 06 березня 2020 року працівниками Борзнянського районного сектора Управління ДСНС України у Чернігівській області відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 11 грудня 2019 року № 44205/1/1-19, протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2019 року (витяг з протоколу № 23), листа ДСНС України від 11 грудня 2019 року № 02-17767/261 та наказу Управління ДСНС України у Чернігівській області № 317 від 13 грудня 2019 року, з метою здійснення контролю за виконанням вимог Кодексу цивільного захисту України, інших законодавчих та нормативних, нормативно-правових актів у сфері техногенної та пожежної безпеки і керуючись статтею 6 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", було проведено 52 позапланові перевірки за додержанням вимог законодавства техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей, дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров'я та соціального захисту, державних об'єктів критичної і транспортної інфраструктури, у тому числі торговельно-розважальних закладів, розташованих на території Борзнгянського району.

12:20:40 18.03.2020