Заробітна плата начальника фінансового відділу БМР за лютий 2024 року

Витяг з розрахунково-платіжної відомості Борзнянської міської ради Чернігівської області (лютий 2024 р.)

Заробітна плата начальника фінансового відділу БМР за січень 2024 року

Витяг з розрахунково-платіжної відомості Борзнянської міської ради Чернігівської області (січень 2024 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості Відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради Чернігівської області (січень 2022 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Борзнажитлосервіс» (січень 2022 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Борзна-Спорт» (січень 2022 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Міське архітектурно-планувальне бюро» (січень 2022 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості ЦНСП Борзнянської міської ради Чернігівської області (січень 2022 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Борзнажитлосервіс» (грудень 2021 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Борзна-Спорт» (грудень 2021 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Міське архітектурно-планувальне бюро» (грудень 2021 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Борзнажитлосервіс» (листопад 2021 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Борзна-Спорт» (листопад 2021 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Міське архітектурно-планувальне бюро» (листопад 2021 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Борзна-Комунальник» (жовтень-листопад 2021 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Борзнажитлосервіс» (жовтень 2021 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Борзна-Спорт» (жовтень 2021 р.)

Витяг з розрахунково-платіжної відомості КП «Міське архітектурно-планувальне бюро» (жовтень 2021 р.)