Борзнянська територіальна громада

Проєкти рішень виконавчого комітету міської ради

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 9

Проєкт рішення «Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку по вул. ХХХХХХХ, м. Борзна»

Проєкт рішення «Про намір передати в оренду комунальне майно»

Проєкт рішення «Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території Борзнянської територіальної громади» від 19.01.2021 № 9»

Проєкт рішення «Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Борзнянської міської ради у новій редакції та внесення змін до її складу»

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 8

Проєкт рішення «Про встановлення тарифів для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

Проєкт рішення «Про упорядкування нумерації квартири»

Проєкт рішення «Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про заяви громадян та відношення організацій» від 21 червня 2018 року № 32»

Проєкт рішення «Про створення комісії для обстеження стану житлових будинків»

Проєкт рішення «Про намір передати в оренду комунальне майно»