Борзнянська територіальна громада

Проєкти рішень виконавчого комітету міської ради

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 12

Проєкт рішення «Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем, що перебуває у комунальній власності Борзнянської територіальної громади, для розташування рекламних засобів»

Проєкт рішення «Про встановлення КП «Борзна-Комунальник» тарифів для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

Проєкт рішення «Про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та тарифу на послугу з постачання гарячої води»

Проєкт рішення «Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про заяви громадян та відношення організацій» від 03.09.2018 № 53»

Проєкт рішення «Про схвалення Прогнозу бюджету Борзнянської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (код бюджету 25540000000)»

Проєкт рішення «Про надання статусу дитини-сироти ХХХХХХХ»

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 11

Проєкт рішення «Про упорядкування нумерації житлового будинку»

Проєкт рішення «Про надання статусу дитини-сироти»

Проєкт рішення «Про надання матеріальної допомоги на поховання»

Проєкт рішення «Про затвердження Правил благоустрою на території Борзнянської територіальної громади»

Правила благоустрою на території Борзнянської територіальної громади

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 10

Проєкт рішення «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами»

Проєкт рішення «Про надання матеріальної допомоги на поховання»

Проєкт рішення «Про скасування аукціону з передачі в оренду об’єкту нерухомого майна»

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 9

Проєкт рішення «Про надання матеріальної допомоги на поховання»

Проєкт рішення «Про схвалення проекту рішення Борзнянської міської ради про встановлення місцевих податків та зборів на території Борзнянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Проєкт рішення «Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку по вул. ХХХХХХХ, м. Борзна»

Проєкт рішення «Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна ХХХХХХХ»

Проєкт рішення «Про намір передати в оренду комунальне майно»

Проєкт рішення «Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території Борзнянської територіальної громади» від 19.01.2021 № 9»

Проєкт рішення «Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Борзнянської міської ради у новій редакції та внесення змін до її складу»

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 8

Проєкт рішення «Про встановлення тарифів для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

Проєкт рішення «Про упорядкування нумерації квартири»

Проєкт рішення «Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про заяви громадян та відношення організацій» від 21 червня 2018 року № 32»

Проєкт рішення «Про створення комісії для обстеження стану житлових будинків»

Проєкт рішення «Про намір передати в оренду комунальне майно»