Пам’ятка населенню

Якщо Вам стала відома інформація щодо проявів сепаратизму, диверсій, терористичних актів, корупції, звертайтесь до Управління Служби безпеки України в Чернігівській області за номером 0462-676-208, цілодобово.

У разі потрапляння у Ваше поле зору осіб, які проявляють незрозумілий інтерес до об’єктів життєзабезпечення, військових частин, людей, поведінка яких у громадський місцях викликає насторогу, а також залишених без нагляду підозрілих предметів у громадському транспорті, у під’їздах будинків, у торговельно-розважальних, культурних, освітніх закладах, установах, організаціях – негайно повідомте про це до найближчого відділення поліції чи зателефонуйте за номерами:
102 (ГУНП в Чернігівській області);
101 (УДСНС в Чернігівській області);
0462-676-208 (цілодобова «гаряча лінія» Управління Служби безпеки України в Чернігівській області).

Якщо Ви стали свідками польотів безпілотних летальних апаратів поблизу військових частин, залізниць, автостанцій, мостів та підозрілих осіб, що ними керують – телефонуйте за номером «гарячої лінії» Управління Служби безпеки України в Чернігівській області 0462-676-208, цілодобово.

Якщо Вам відомо про осіб, які закликають до повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території нашої держави – повідомляйте за номером «гарячої лінії» Управління Служби безпеки України в Чернігівській області 0462-676-208, цілодобово.