Борзнянська територіальна громада

Працівники ЦНСП

Директор – Віра Людмила Іванівна

Заступник директора – Савченко Світлана Григорівна

Заступник директора-начальник відділу соціальної роботи – Павлюк Наталія Григорівна

Завідувач відділенням стаціонарного догляду м. Борзна – Варзагер Марина Володимирівна

Головний бухгалтер – Валькевич Наталія Миколаївна

Основні завдання ЦНСП

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб / сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам / сім’ям, які належать до вразливих груп населення та / або перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Соціальні послуги як безкоштовно, так і на платній основі (згідно затверджених тарифів) надають такі структурні підрозділи Центру:

1. Відділ соціальної роботи;
  2. Відділення соціальної допомоги вдома.
  3. Відділення стаціонарного догляду м. Борзна.
  4. Відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги.

Відділ соціальної роботи надає такі послуги: влаштування до сімейних форм виховання, соціальна адаптація, соціальна інтеграція та реінтеграція, кризове та екстрене втручання, консультування, соціальний супровід, представництво інтересів, соціальна профілактика.

Завдання відділення соціальної допомоги вдома – надання послуги догляду вдома за місцем проживання/перебування громадян, які не здатні (частково не здатні) до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності і потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг у домашніх умовах.

Відділення стаціонарного догляду м. Борзна надає послуги в умовах цілодобового перебування із забезпеченням харчування та умов для проживання.

Відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги надає потребуючим громадянам послуги перукаря та швачки.