Громадське обговорення перейменування вулиць та провулків

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення
перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Борзнянської територіальної громади

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення
перейменування вулиці у м. Борзна

Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Борзнянської територіальної громади

Організатор громадського обговорення – відділ організаційно-інформаційної діяльності та кадрових питань Борзнянської міської ради.
Громадське обговорення проводилось з питання перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Борзнянської територіальної громади.
Відповідно до розпорядження Борзнянського міського голови від 27.07.2022 № 96 «Про проведення громадського обговорення перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Борзнянської територіальної громади» Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення 27.07.2022 оприлюднене на офіційному веб-сайті Борзнянської міської ради.
Пропозиції (зауваження) приймались відділом організаційно-інформаційної діяльності та кадрових питань Борзнянської міської ради з дня оприлюднення Інформаційного повідомлення і до 29.09.2022.
Засідання за круглим столом відбулось 04.10.2022 о 10.00, за адресою: м. Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 104, 2-й поверх, зал засідань. На засіданні присутні 8 осіб.

Під час громадського обговорення були отримані наступні пропозиції (зауваження):
1 учасник запропонував вул. Генерала Кирпоноса у м. Борзні перейменувати на вул. М. Грушевського;
1 учасник запропонував вул. Гагаріна в с. Ядути перейменувати на вул. Леоніда Каденюка;
8 учасників запропонували вул. Генерала Кирпоноса у м. Борзні перейменувати на вул. Білозерська;
9 учасників запропонували вул. Пушкіна у м. Борзні перейменувати на вул. Барвінкову.
Окрім наданих пропозицій, під час громадського обговорення надійшли колективні звернення від жителів с. Мала Загорівка щодо залишення назв вулиць Першотравнева (44 особи) та 8 Березня (20 осіб) без змін.
В опитуванні на веб-сайті Борзнянської територіальної громади взяли участь 27 осіб.

Результати опитування на веб-сайті Борзнянської територіальної громади

Узагальнені пропозиції щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Борзнянської територіальної громади:

• вулицю Лєрмонтова на вулицю Бузкова,
  • провулок Лєрмонтова на провулок Бузковий,
  • вулицю Кузнєцова на вулицю Левадна,
  • вулицю Нєкрасова на вулицю Гетьмана МАЗЕПИ,
  • вулицю Горького на вулицю Джерельна,
  • вулицю Пушкіна на вулицю Барвінкова,
  • вулицю Мічуріна на вулицю Щедра,
  • вулицю 1 Травня на вулицю Часниківська,
  • вулицю 40 років Перемоги на вулицю Паркова,
  • провулок 40 років Перемоги на провулок Парковий,
  • вулицю Гагаріна на вулицю Вишнева,
  • вулицю Генерала Кирпоноса на вулицю Білозерська,
  • провулок Генерала Кирпоноса на провулок Білозерський,
  • вулицю Олекси Десняка на вулицю Студентська,
  • 1, 2, 3 провулки Олекси Десняка на 1, 2, 3 провулки Студентський,
  • вулицю 8 Березня на вулицю Березнева.

с. Кинашівка

• вулицю Комарова на вулицю Світанкова,
  • вулицю Зої Космодем’янської на вулицю Медова,
  • провулок Зої Космодем’янської на провулок Медовий,
  • вулицю Ватутіна на вулицю Лівобережна,
  • вулицю Карбишева на вулицю Калинова.

с. Мала Загорівка

• вулицю 8 Березня на вулицю Березнева,
  • вулицю Першотравнева на вулицю Осипівка.

с. Миколаївка

• вулицю Гагаріна на вулицю Соборна,
  • вулицю Кирпоноса на вулицю Плющівка.

с. Прачі

• провулок Жовтневий на провулок Прогрес.

с. Ядути

• вулицю Гагаріна на вулицю Сонячна.

Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час
громадського обговорення з розгляду питання перейменування вулиці Воїнів – Інтернаціоналістів на вулицю Воїнів – афганців у місті Борзна

Громадське обговорення проводилось з питання перейменування вулиці Воїнів – Інтернаціоналістів на вулицю Воїнів – афганців у місті Борзна.

Відповідно до розпорядження Борзнянського міського голови від 14.07.2021 № 110 «Про проведення громадського обговорення перейменування вулиці Воїнів – Інтернаціоналістів на вулицю Воїнів – афганців» Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення 14.07.2021 оприлюднене на офіційному веб-сайті Борзнянської міської ради.

Відповідно до Інформаційного повідомлення запропоновано перейменувати вулицю Воїнів – Інтернаціоналістів на вулицю Воїнів – афганців у місті Борзна.

Пропозиції (зауваження) приймались відділом організаційно-інформаційної діяльності та кадрових питань Борзнянської міської ради з дня оприлюднення Інформаційного повідомлення і до 14.09.2021.

Протягом встановленого строку пропозицій та зауважень щодо перейменування вулиці до Борзнянської міської ради ні у письмовій, ні в електронній формі не надійшло.

Засідання за круглим столом відбулось 15.09.2021 о 14.00, за адресою: м. Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 104, 1-й поверх, малий зал.

Під час громадського обговорення присутні підтримали пропозицію міської ради щодо перейменування вулиці Воїнів – Інтернаціоналістів на вулицю Воїнів – афганців у місті Борзна.