До уваги мешканців громади!

Дата: 05.08.2021 15:51

КНП «Борзнянський ЦПМСД» інформує, що з 21 липня зробити щеплення від COVID-19 можуть всі бажаючі віком від 18 років в пунктах щеплень, які працюють в лікарських амбулаторіях м. Борзна, с. Ядути, с. Шаповалівка, с. Комарівка, с. Плиски, с. Нові Млини, с. Головеньки, с. Хороше Озеро.

Щеплення проводяться безпечною та ефективною однодозною вакциною CoronaVac/SinoVac. У теперішній ситуації, коли на Україну наближається чергова хвиля агресивного штаму коронавірусу «Дельта», з вакцинацією не варто зволікати. Для цього необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, медичного працівника фельдшерського пункту або записатись на щеплення за телефоном реєстратури: 39-961.

Пам’ятайте – жодна людина не має права наражати на небезпеку як себе, так і своїх близьких та оточуючих.

Лише вакцинація здатна вберегти людину як від захворювання, так і від найнебезпечніших ускладнень хвороби.