Повідомлення про корупцію

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ
в міській раді

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками міської ради, Ви можете залишити відповідне повідомлення, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною.

Вимоги до повідомлення (у тому числі анонімного) про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються зазначеним Законом.

Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень вказаного Закону, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників міської ради, які можливо вчинили корупційне, або пов’язане з корупцією правопорушення. Повідомлення про порушення може бути як письмовим, так і усним.

Зв’язок та розгляд повідомлень здійснюється безпосередньо уповноваженою особою міської ради з питань запобігання та виявлення корупції, електронна адреса: borzmr_kadry@cg.gov.ua.

Зразок ЗАЯВИ «Повідомлення про корупцію»

Повідомлення може бути подано:

• письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу Борзнянської міської ради: вул. Пантелеймона Куліша, 104, м. Борзна, 16400;
  • у скриньку для кореспонденції «Для повідомлень про корупцію викривачами»;
  • особисто уповноваженій особі міської ради з питань запобігання та виявлення корупції (каб. 206);
  • на електронну поштову адресу: borzmr_kadry@cg.gov.ua.