Борзнянська об'єднана територіальна громада

Старости громад

Осипенко Ніна Миколаївна – в.о. старости Малозагорівського старостинського округу з центром у селі Мала Загорівка.

У підпорядкуванні: с. Мала Загорівка, с. Вольниця, с. Червоне Озеро.

Адреса: 16451, Чернігівська обл., Борзнянський р-н, с. Мала Загорівка, вул. Першотравнева, буд. 68.

Телефон: (04653) 26-227.

Радченко Людмила Михайлівна – в.о. старости Миколаївського старостинського округу з центром у селі Миколаївка.

У підпорядкуванні: с. Миколаївка, с. Іванівка, с. Суховодка.

Адреса: 16432, Чернігівська обл., Борзнянський р-н, с. Миколаївка, вул. Богдана Хмельницького, буд. 36.

Телефон: (04653) 26-757.

Білоус Григорій Іванович – в.о. старости Прачівського старостинського округу з центром у селі Прачі.

У підпорядкуванні: с. Прачі, с. Адамівка.

Адреса: 16426, Чернігівська обл., Борзнянський р-н, с.Прачі, вул. Леніна, буд. 46.

Телефон: (04653) 26-446.

Кривець Володимир Васильович – в.о. старости Оленівського старостинського округу з центром у селі Оленівка.

У підпорядкуванні: с. Оленівка.

Адреса: 16441, Чернігівська обл., Борзнянський р-н, с. Оленівка, вул. Шевченка, буд. 88.

Телефон: (04653) 27-680.

Калюжна Валентина Миколаївна – в.о. старости Шаповалівського старостинського округу з центром у селі Шаповалівка.

У підпорядкуванні: с. Шаповалівка.

Адреса: 16430, Чернігівська обл., Борзнянський р-н, с. Шаповалівка, вул. Леніна, буд. 3.

Телефон: (04653) 27-331.