КП «Борзна-Спорт»

Комунальне підприємство «Борзна-Спорт» Борзнянської міської ради

Юридична адреса: 16400, м. Борзна, вул. Богдана Хмельницького, 3 А

Поштова адреса: 16400, м. Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 104, 3 поверх, кабінет № 309

e-mail: borzna.sport.2020@gmail.com

Директор – Паляничка Олег Володимирович

Головний бухгалтер – Бура Олена Володимирівна

Режим роботи

з 8.00 до 17.00

Обідня перерва:

з 13.00 до 14.00

Вихідні дні:

субота, неділя

Основні завдання

1. Метою діяльності КП «Борзна-Спорт» є обслуговування міського стадіону та інших спортивних споруд, підготовка спортивних споруд до проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів районного, обласного і Всеукраїнського рівня, здійснення ремонту, реконструкції і будівництва спортивних споруд, залучення в установленому порядку інвестицій для фінансування ремонту, реконструкції, будівництва спортивних споруд, утримання спортивних споруд згідно з вимогами діючих правил і норм технічної експлуатації на території Борзнянської міської територіальної громади в особі Борзнянської міської ради Чернігівської області.
  2. Сприяння підвищенню соціальної значимості і ролі фізичної культури, спорту у формуванні здорового способу життя, організації повноцінного оздоровлення і відпочинку населення.
  3. Підготовка спортивних споруд для проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, навчально-тренувальних занять.
  4. Участь у спортивних змаганнях, пропагандистських заходах, які проводяться органами місцевого самоврядування з питань фізичної культури і спорту, іншими фізкультурно-спортивними організаціями.
  5. Самостійно, а також разом з органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання усіх форм власності виступає координатором і організовує будівництво, ремонт і реконструкцію спортивних споруд та забезпечує їх використання тільки за прямим призначенням. Домагається забезпечення сільських населених пунктів, які знаходяться на території Борзнянської міської ради, необхідними спортивними спорудами згідно з містобудівними нормами, правилами та нормативами.
  6. Сприяє розвитку внутрішніх та зовнішніх зв’язків і співпрацює із спортивними та іншими організаціями з питань, що входять до компетенції КП «Борзна-Спорт».
  7. Представляє інтереси КП «Борзна-Спорт» в державних організаціях, в спортивних організаціях, і в установленому порядку вносить на їх розгляд пропозиції щодо удосконалення роботи.
  8. Сприяє діяльності фізичних і юридичних осіб, спрямованій на підтримку розвитку сфери фізичної культури і спорту: залучає спонсорів та меценатів для надання фінансової підтримки на будівництва нових і утримання діючих спортивних споруд.
  9. Одержує від органів державної влади і управління та органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для реалізації своїх цілей і завдань.
  10. Вносить пропозиції до органів місцевого самоврядування.