Публічні закупівлі

Обґрунтування щодо закупівлі бензину

Обґрунтування щодо закупівлі фрукт. та овочевих соків

Обґрунтування щодо закупівлі навчального обладнання

Обґрунтування щодо закупівлі ДП

Обґрунтування «Капітальний ремонт Борзнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської…» (4)

Обґрунтування «Капітальний ремонт Борзнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської…» (3)

Обґрунтування «Капітальний ремонт Борзнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської…» (2)

Обґрунтування «Капітальний ремонт Борзнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської…» (1)

Обґрунтування (розподіл електричної енергії)

Обґрунтування (теплова енергія)

Обґрунтування (послуги з прибирання снігу)

Обґрунтування (пальне для генераторів)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (закупівля UA-2023-09-15-006660-a)

Обґрунтування щодо застосування переговорної процедури закупівлі за предметом закупівлі теплова енергія (код за ДК 021:2015 код 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Обґрунтування щодо застосування переговорної процедури закупівлі за предметом закупівлі код за ДК 021:2015 код 65310000-9 – Розподіл електричної енергії