Фонд соціального страхування України

Фонд профінансував 1,3 млн днів декретних за лютий

За лютий 2020 року Фондом соціального страхування України було направлено 376,75 млн грн на фінансування допомог по вагітності та пологах для 13,7 тис. осіб. Виплати за цим напрямом зросли на 10,1% порівняно з тим же періодом минулого року.

09:07:58 31.03.2020

Олена Дума: Фонд компенсує працюючим українцям 50% втраченого заробітку за час самоізоляції під меднаглядом і перебування в лікарнях

Перелік страхових випадків, за якими передбачено надання матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України, було розширено на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19. Про це директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума повідомила сьогодні під час брифінгу МОЗ України щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

11:33:10 18.03.2020