Фонд соціального страхування України

Середньоденна допомога по догляду за хворими дітьми зросла на 20,9%

За оперативними даними українські працівники провели 1 мільйон 279 тисяч 783 дні, доглядаючи за хворими дітьми і родичами у січні–червні 2020 року. Фонд соціального страхування України компенсував втрачений за цей час заробіток, починаючи з першого дня і за весь час догляду, на суму 388,9 мільйонів гривень. Виплати отримали 134,4 тисячі застрахованих осіб.

08:39 30.07.2020

Фонд компенсував застрахованим особам втрачений заробіток за 38тисяч днів ізоляції від COVID-19

Понад 6 тис. застрахованих українців знаходились на самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії COVID-19, з них майже 1,5 тис. – медичні працівники. Кожен із них отримав від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого за цей час заробітку – на сьогодні ФССУ профінансував понад 38 тисяч днів ізоляції.

09:30 22.07.2020