Борзнянська територіальна громада

Івахно Ірина Миколаївна

29 січня 2024 року в Борзнянській міській раді Чернігівської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», начальника відділу містобудування, архітектури та економічного розвитку виконавчого апарату Борзнянської міської ради.

Копія заяви Івахно І.М. про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», додається.
Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2023 рік Івахно І.М. подана шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»