ID-картка обов’язкова вимога для реєстрації участі в ЗНО!

Дата: 23.01.2019 14:58

Відповідно до вимог чинного законодавства, кожен учень якому виповнилося 14 років для участі в ЗНО повинен мати ID-картку! В зв’язку з початком 5 лютого 2019 року реєстрації в зовнішньому незалежному оцінюванні, нагадуємо  про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України!

Для оформлення ID-картки, не пізніше ніж через місяць після досягнення 14 років, школяру необхідно особисто звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби України  за місцем реєстрації та подати наступні документи:

• свідоцтво про народження;
  • паспорти батьків (або одного з них);
  • довідку про реєстрацію місця проживання;
  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (ідентифікаційний код) або повідомлення про відмову від його прийняття.

Біометричний документ  для таких громадян оформлюється безкоштовно та видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня подання документів та оформлення заяви-анкети для його отримання. Особам, які не досягли 18-річного віку паспорт оформляється на  чотири роки.

На території району здійснює прийом громадян  Борзнянський районний сектор УДМС України в Чернігівській області по вівторках, середах, четвергах, п’ятницях з 8 год. 00 хв. до 16 год., в суботу з  8 год. 00 хв. до 16 год., неділя, понеділок – вихідні дні. Контактний телефон (04653) 2-11-86.