Міський голова взяв участь у заході з нагоди Дня Соборності України

Дата: 23.01.2019 10:02

Міський голова Анатолій Койда, разом з керівництвом району, керівниками та працівниками установ, підприємств, організацій, учасниками АТО та представниками громадькості, взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня Соборності України.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих за незалежність України та поклали квіти до пам'ятної дошки Олегу Куслію, уродженцю м. Борзна, який героїчно загинув за свободу нашої країни.

Анатолій Койда привітав всіх присутніх з державним святом, побажав усім миру, злагоди, благополуччя та віри в краще майбутнє. А також з нагоди Дня Соборності вручив Почесні Грамоти міської ради вчителю історії та основ правознавста Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Х.Д. Алчевської Інзі Костючині, черговому Борзнянського РБК Анатолію Пустовойту та учаснику АТО Сергію Самофалу.