Про наміри КП "Борзна-Комунальник" здійснити зміну діючого тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення приватного сектору

Дата: 08.02.2019 11:14

Повідомлення    про наміри КП «Борзна-Комунальник»   здійснити зміну діючого  тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення приватного сектору.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року,керуючись п.2.5. «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг,структури цін/тарифів,зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних  громад» із змінами та доповненнями.

КП «Борзна-Комунальник» пропонує на розгляд Борзнянської міської ради обґрунтування причини щодо зміни тарифу на вивезення твердих побутових відходів .Метою зміни тарифу в КП «Борзна-Комунальник»,є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

Обгрунтування необхідності встановити тариф для КП «Борзна-Комунальник» на 2019 рік.

Діючий тариф на вивезення ТПВ,встановлені  рішенням виконавчого комітету Борзнянської міської ради  від 31.01. 2018р.і становлять:

- для населення  приватного сектору  для 1 мешканця будинку – 7,86 грн.з ПДВ/місяць.

Причини зміни тарифу зумовлені зростанням:

-мінімальної з/п на 12,1 %.

- сплати екологічного податку.

- вартості    паливо-мастильних  матеріалів та запасних частин.

Враховуючи зростання наведених економічних чинників,що не залежать від підприємства,виникла необхідність змінити тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Структура планових витрат на послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Найменування показника

ТПВ грн.на рік

Тариф  1м.куб.

Прямі  матеріальні витрати

Прямі  матеріальні витрати на оплату праці

Інші прямі витрати

Загальновиробничі  витрати

Адміністативні витрати

Всього виробнича собівартість

Запланований вивіз ТПВ

1150,56м³

Загальний розмір планового тарифу  ТВП складає:

Вартість послуги для населення приватного сектору на 1 мешканця – 10,31 грн.з ПДВ/місяць.

ТПВ                    Тариф (грн.)           Норма накопичення            Норма за 8 міс.            Місячна

за 8 місяців (м.куб)             (у грн.)                         (грн.)

46,80                        1,44                                       67,39                            8,42

Рентабельність

2%                                                                                                                                           0,17

ПДВ 20%                                                                                                                               1,72

Всього:                                                                                                                                   10,31

Відсоток збільшення тарифу складає 31,2%.

Періодичність надання послуг:

Для населення приватного сектору за безконтейнерною схемою – 10 раз на місяць згідно графіка.

Зауваження та пропозиції приймаються до 17 лютого 2019 р. включно  за адресою КП «Борзна-Комунальник» 16400,Чернігівська обл.,м.Борзна,вул..Г.Барвінок,36 «А».

Тел.2-14-35; 3-44-52.

Адміністрація КП «Борзна-Комунальник»