gov.ua
державні сайти України

Сплачуючи ЄСВ – перевірте рахунок!

Дата: 11.06.2019 16:11

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу платників, що з 2 травня поточного року змінено реквізити рахунків для сплати ЄСВ.

Дізнатися про реквізити відкритих не бюджетних рахунків  за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування» (код банку 899998), можна у розділі «Бюджетні рахунки» на субсайті Територіальних органів ДФС у Чернігівській області за посиланням:  http://ch.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ або в центрах обслуговування платників за місцем реєстрації.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які будуть сплачуватися платниками на старі рахунки по зарахуванню єдиного внеску, не будуть зараховуватись, а  повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області