Борзнянський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області інформує

Дата: 04.07.2019 09:16

З 1 липня 2019 року  набула чинності  постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 року №371 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 02.11.2016 року № 770», відповідно до якої змінюється вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції.

Встановлюється така вартість надання адміністративних послуг:

Назва адміністративного збору

Вартість адміністративного збору, грн.

Оформлення ( у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України (у формі картки)крім оформлення паспорта громадянина України вперше, з дня оформлення заяви - анкети  у строк :

• не пізніше ніж через 20 робочих днів
  • не пізніше ніж через 10 робочих днів

345.00

471.00

Оформлення ( у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон   з дня оформлення заяви - анкети  у строк :

• не пізніше ніж через 20 робочих днів -
  • не пізніше ніж через 7 робочих днів -
  • не пізніше ніж через 3 робочих днів -

682.00

1034.00

Оформлення ( у тому числі замість втраченої або викраденої) та обмін посвідки на постійне проживання у строк протягом 15 робочих днів з дня прийняття документів, передбачених законодавства