БОРЗНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 15.07.2019 10:42

Напередодні робочою групою спеціалістів УДМС України в Чернігівській області під керівництвом заступника начальника Управління Наталією Кирієнко було проведено планову перевірку діяльності Борзнянського районного сектору УДМС України в Чернігівській області.

Основним завданням було перевірити дотримання законодавства у сфері надання адміністративних послуг, організація роботи щодо взаємодії з органами реєстрації та інші питання.

Завітали представники робочої групи і до органу реєстрації Борзнянської міської ради. Спілкування з реєстратором органу реєстрації Ларисою Дудко, мало на меті надати практичну та методичну допомогу.