Відбулася перша сесія Борзнянскьої ОТГ

Дата: 25.07.2019 15:58

Перша, установча сесія, Борзнянської об’єднаної територіальної громади відбулася сьогодні у приміщенні Борзнянської міської ради 25 липня 2019 року. Засідання проходило за участі обраних депутатів, запрошених депутатів Чернігівскьої обласної та районної рад, в.о. старост.

Світлана Лищенко, голова виборчої комісії, оголосила результати виборів, привітала обраних депутатів та міського голову ОТГ Анатолія Койду і вручила їм відповідні посвідчення.

Анатолій Миколайович подякував виборцям за виявлену довіру і закликав всіх обраних депутатів до єднання задля спільної роботи на користь громади та зачитав присягу голови.

Голову громади та депутатський корпус в свою чергу привітала і Директор Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Ірина Кудрик, яка пообіцяла всіляку підтримку та допомогу в роботі новоствореної ОТГ.

У порядку денному пленарного засідання розглядали питання щодо умов оплати праці голови громади, секретаря та заступника з питань діяльності виконавчих органів, утворення лічильної комісії, обрання секретаря та заступника з питань діяльності виконавчих органів.

Секретарем Борзнянської міської ради шляхом таємного голосування обрали Людмилу Дорош а на посаду заступника депутати затвердили Володимира Гуменського.

Депутатський корпус розділили на 4 комісії та затвердили їх персональний склад і керівництво.

Погоджено питання реорганізації сільрад, що увійшли в ОТГ, покладання обов’язків старости та інші.

Згідно з чинним законодавством України, всі колишні сільські голови на місцях затверджені на посаді в.о. старости та виконуватимуть свої повноваження, допоки не відбудуться чергові чи позачергові вибори.

Також прийняли Регламент ради, Регламент виконавчого комітету, затвердили структуру виконавчих органів загальної чисельності апарату ради.

Також були розглянуті земельні питання та питання про надання матеріальної допомоги на лікування.

Загавлом депутати розглянули більше 20 питань та прийняли відповідні рішення.