Борзнянський РС УДМС України в Чернігівській області інформує:

Дата: 06.08.2019 15:45

В приміщенні Борзнянської міської ради завідувач Борзнянського районного сектору  УДМС України в Чернігівській області  прийняла участь в семінарі – нараді з спеціалістами органів міської та сільських рад, що увійшли до Борзнянської об’єднаної  територіальної громади.

Темою заходу  були питання  дотримання законодавства при проведенні реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/ перебування фізичних осіб, організація роботи   органу реєстрації об’єднаної  територіальної громади та взаємодія з іншими установами та організаціями.

Під час наради були озвучені  найбільш поширені помилки та недоліки, які виникають при наданні громадянам адміністративних послуг  органами реєстрації, надана практична та методична допомога.

В семінарі – нараді  взяли участь заступник міського голови Володимир Гуменський, секретар міської ради Людмила Дорош, головний спеціаліст-юрисконсульт міської ради Ганна Тарасенко.