Привітання міського голови з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2019 14:48

З Днем Незалежності УкраїниШановні жителі Борзнянської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас із визначними для нашого суспільства святами – Днем Державного Прапора України та  Днем Незалежності України!

Ці свята передають дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від усієї душі зичу Вам  міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а спільна плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Міський голова Анатолій Койда