Проведення мобільного консультативного пункту

Дата: 23.09.2019 16:42

До уваги жителів м. Борзна та Борзнянського району!

Заплановано проведення у м. Борзна Борзнянського району Чернігівської області мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення мобільного консультативного пункту планується на 26 вересня 2019 року,

з 11.00 до 13.00 год. у приміщені Борзнянської міської ради

(вул. Пантелеймона Куліша, 107, м. Борзна, Борзнянський р-н, Чернігівська обл.).

У ході заходів відбудеться прийом громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства фахівцями Головного територіального управління юстиції області, відділу Держгеокадастру, місцевого бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Запрошуємо до участі у заході представників аграрного бізнесу, жителів та аграріїв району, місцеві засоби масової інформації.