БОРЗНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 18.10.2019 08:05

16.10.2019 року завідувач Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області Галина Толочко прийняла участь у нараді з підведення підсумків роботи за 9 місяців поточного року Ніжинського МВ, Бахмацького РС, Борзнянського РС та Ічнянського РС, під керівництвом начальника Управління Ксенії Лук’янець.

Нарада проходила на базі Ніжинського МВ УДМС України в Чернігівській області за участю голови Ніжинської районної адміністрації Вячеслава Івашина.

Основними питаннями, які було розглянуто, це: взаємодія з правоохоронними органами щодо протидії нелегальній міграції, проблемні питання, що виникають при оформлення паспортних документів та ін.

Разом з тим начальником Управління були окреслені завдання на 4 квартал. 2019 року.