Борзнянська об'єднана територіальна громада

Борзнянський районний сектор управління державної міграційної служби України в Чернігівській області інформує

Дата: 18.10.2019 12:30

На виконання доручення МВС України від 04.10.2019 № 13450/01,36-2019, відповідно до наказів ДМС України від 08.10.2019 № 134-аг та УДМС України в Чернігівській області від 11.10.2019 №100 на території Чернігівської області 18 жовтня 2019 року розпочався практичний етап профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

На території Борзнянського району заходи з протидії нелегальній міграції проходять у тісній співпраці Борзнянського районного сектору УДМС України в Чернігівській області з Борзнянським відділенням поліції Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області та органами місцевого самоврядування.

Напередодні зацікавленими сторонами проведено координаційну нараду, за результатами якої затверджено Графік організації та проведення вказаних заходів та обговорено здійснення обміну наявною інформацією.