БОРЗНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 18.10.2019 12:30

На виконання доручення  МВС України від 04.10.2019  № 13450/01,36-2019, відповідно до  наказів ДМС України від 08.10.2019 № 134-аг та  УДМС України в Чернігівській області від 11.10.2019 №100 на території Чернігівської області  18 жовтня 2019 року розпочався  практичний етап профілактичних заходів  з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» .

На території  Борзнянського району заходи  з протидії нелегальній міграції проходять у тісній співпраці Борзнянського районного сектору УДМС України в Чернігівській області з Борзнянським відділенням поліції Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області  та органами місцевого самоврядування.

Напередодні  зацікавленими сторонами проведено координаційну нараду, за результатами якої затверджено  Графік організації   та проведення вказаних заходів та обговорено здійснення обміну наявною інформацією.